Často kladené otázky

 

Q: Kdo ponožky navrhuje a kde se ponožky vyrábí?

A: Ponožky se vyrábí v České republice a vzory navrhují studenti z UTB ze Zlína.

 

Q: Jak jsou ponožky zabaleny?

A: Každý pár balíme zvlášť do speciálních stylových krabiček, tyto krabičky mohou sloužit ihned jako dárkové balení. Dárkové sety jsou zabaleny ve větší dárkové krabičce.

  

Q: Jaká je kvalita ponožek?

A: Kvalita ponožek je jedním z našich klíčových faktorů a snažíme se o vytvoření o co možná nejpohodlnějších a zároveň vizuálně aktraktivních ponožek. Složení je 80% česaná bavlna, 15% polyamid, 5% elastan.

 

Q: Jaká je dodací lhůta?

A: Ponožky předáváme na dopravce ihned jak je to možné, standardně je zboží doručeno během 1-2 dní od odeslání objednávky. Za zpoždění ze strany dopravce neneseme odpovědnost.

 

Q: Jaké jsou platební metody?

A: Na e-shopu můžete platit buď platební kartou, převodem z účtu nebo si můžete nechat poslat zboží na dobírku přes zvoleného dopravce. Při zvolení platby Převodem z účtu zasíláme zboží až po obdržení finančních prostředků na účet (pro urychlení nám zašlete potvrzení o platbě a my Vám balíček odešleme hned). Zboží si můžete vyzvednout a zaplatit hotově nebo kartou na naší prodejně v centru Ostravy.

 

Q: Můžu zboží vrátit?

A: Ano, nenošené zboží v původním stavu můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od doručení.

 

Q: Co dělat když mi přišlo jiné zboží nebo špatná velikost?

A: Pokud obdržíte špatnou velikost nebo jiné ponožky, napište nám e-mail na info@soxit.cz a na naše náklady Vám zboží vyměníme. Máte nárok i na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení finančních prostředků v plné výši.

 

Q: Mohu opravit informace v objednávce po objednání? (velikost ponožek, dodací adresa, apod.)

A: Pokud ještě nedošlo k expedici napište nám e-mail s číslem objednávky na adresu info@soxit.cz nebo zavolejte na číslo 720 470 001 a my objednávku upravíme.

 

Q: Poznám před otevřením krabičky o jakou ponožku a velikost se jedná?

A: Ano, ze strany se nachází štítek s názvem ponožky a její velikostí.

 

Q: Máte dětské ponožky?

A:  Ano máme dětské ponožky pro děti od 3 let.