Barevné ponožky zvýší váš sex-appeal

Krása muže je pojem diskutabilní. Neexistuje žádná norma, která by definovala, jak by měl takový krasavec a lamač dívčích srdcí vypadat a fakt je ten, že každá žena to vidí jinak. Vaše kámoška Jana obdivuje svého modrookého blonďáka Leoše, Hana vzhlíží k drobnému obrýlenému intelektuálovi Františkovi a pro Annu je zase jediným borcem a idolem její obrovský řezník Pavlík. Zdálo by se, že tito pánové jsou natolik rozdílní, že je nemůže vůbec nic spojovat. To je ale omyl, milí přátelé. Je to doslova mega omyl!

Ženy touží po sebevědomých mužích

Jisté je, že ať už jsou parametry pro vnímání krásy jakkoliv rozmanité, jedno mají všechny ženy - včetně Jany, Hany a Anny - na světě společné. Milují sebevědomé muže!

Výjimečný muž nosí barevné ponožky

Už chápete, co že spojuje výše zmíněné pány? Tušíte správně, je to sebevědomí! Jsou to pánové odhodlaní, touží vystoupit z davu a mají nutkavou potřebu cítit se velmi sexy. Ano, přesně tak, Leoš, František i řezník Pavlík jsou muži, co se dnes a denně vydávají do světa ozdobeni barevnými ponožkami, neboť jsou to bez nadsázky právě ponožky, jež se staly jedním z nejdůležitějších soudobých ukazatelů sebejistoty každého moderního muže. A to jim dodává punc výjimečnosti.

Odlište se!

Poradíme vám, jak se taky mezi tyto sexy muže zařadit. Pořiďte si i vy veselé a hravé ponožky ze Soxitu - české firmy s neokoukaným a sebevědomým (jak jinak) českým designem - a máte to v kapse. Odlišíte se tak - jako mávnutím kouzelného proutku - od prapodivných existencí, kterým z pod nohavic vykukují beztvaré froté „hrůzy“ z tržnice (ano, tato noční můra ještě opravdu existuje!), ale i od ještě divnějších, nudných, uhlazených a fakt k nezáživných týpků, jejichž největším odvazem je ponožka ve strašidelném zelenohnědém odstínu. (Ufff… J )

Chcete získat srdce vaší vysněné dámy?

Pánové, není nic jednoduššího. Pamatujte, že ruku v ruce s vašim stavem mysli jde i váš sex-appeal. Mějte se rádi, probuďte v sobě vášeň, hravost a nadšení! Vyžeňte šedivou myšku z vaší obuvi, rozbalte krabičku, odhoďte hedvábný papír v dáli, natáhněte na sebe barevné ponožky ze Soxitu (například Space Blue nebo Perníčky jsou prostě sázkou na jistotu), nahoďte sexy výraz a vyrazte na lov. Jste přeci lvi salónů!

P.S.: A když k tomu pak přidáte ještě sexy sako a košili, pro dámu vašeho srdce nebude úniku! To je už ale jiná kapitola ;).