Soxit Startuje !

SOXIT - Víc než jen obyčejné ponožky

 

Zdravíme všechny milovníky módy a obzvlášť pestrobarevných ponožek. Určitě jste už zaznamenali trend, který hýbe světem tak silně jako Hulkova obří ruka. Řeč je o fancy ponožkách, které z nudného outfitu vykouzlí originální podívanou. A právě o ponožkách s vámi dneska hodíme řeč.

Jsme nově vzniklá značka SOXIT, která má ponožkové trendy v malíčku. SOXIT se zrodil v hlavách třech nadšenců z Ostravy, kteří měli chuť podráždit společnost a naučit lidi, aby se vyhnuli všední nudě. Kvalitní materiál, český design a originalita soxitích ponožek začíná okupovat svět internetových e-shopů. S kamennou prodejnou vtrhl SOXIT do Ostravy celkem nedávno, za tu dobu vzbudil i tak velkou pozornost. Desítky zvědavých očí každý den nakukuje skrz výlohu prodejny a prohlíží si nové neotřelé zboží. Klasické proužky, vtipné bubliny, hravé vlnky nebo vánoční motivy. Sortiment značky je opravdu široký a nové kousky budou rychle přibývat. Každou sezónu bude vládnout i jiná limitka, a vždy bude mít něco do sebe.

Pokud se vám některý z našich vzorů zalíbí, a poctíte nás svou koupí, tak my vás na oplátku potěšíme kvalitními a stylovými ponožkami v minimalistickém bílém balení s hedvábným papírem. No co si víc přát?

Oblékání je prostě jedna velká hra a barevné ponožky jsou její neodmyslitelnou součástí. A není se čemu divit, je zábava vidět muže v dokonale padnoucím obleku, kterému zpoza nohavic vykukují hravé ponožky. Je to trendy, humorné a nad věcí. Tomuto zábavnému prvku neodolaly ani celebrity a dokonce ani samotný kanadský premiér. Nenechejte se proto pohltit nudnou úřednickou šedí a vneste do svého outfitu trochu vtipu a barev. Navíc až se vás někdo na ulici ohromeně zeptá, odkud máte ty čuprové ponožky, stačí říct SOXIT a oni už budou vědět.

To je všechno z našeho velkolepého povídání. Děkujeme, že jste zvládli dočíst celý článek až do konce a budeme se na vás těšit na našem e-shopu, nebo třeba přímo na prodejně. Zdraví Adam, Lukáš a Dáša.