Články

Krása muže je pojem diskutabilní. Neexistuje žádná norma, která by definovala, jak by měl takový krasavec a lamač dívčích srdcí vypadat a fakt je ten, že každá žena to vidí jinak. Vaše kámoška Jana obdivuje svého modrookého blonďáka Leoše, Hana vzhlíží k drobnému obrýlenému intelektuálovi Františkovi a pro Annu je zase jediným borcem a idolem její obrovský řezník Pavlík. Zdálo by se, že tito pánové jsou natolik rozdílní, že je nemůže vůbec nic spojovat. To je ale omyl, milí přátelé. Je to doslova mega omyl!
číst dál
Jsme tady zase a tentokrát máme pro vás pár postřehů, které vám mohou zvýšit vaši společenskou reputaci. Bílé ponožky v sandálech jsou zaručená módní sebevražda. To každý ví, dokonce i ten, kdo módním trendům příliš nepodléhá. Pokud ale sandály vyhodíte z okna a rozhodnete se pro barevné nebo vzorované ponožky, tak to bude jiné kafé. Tento zábavný prvek dodá vašemu outfitu skutečnou šťávu. Barevné ponožky jsou skvělé pro dámy i pány všech věkových kategorií, tak zahoďte stereotyp a ukažte se.
číst dál
Zdravíme všechny milovníky módy a obzvlášť pestrobarevných ponožek. Určitě jste už zaznamenali trend, který hýbe světem tak silně jako Hulkova obří ruka. Řeč je o fancy ponožkách, které z nudného outfitu vykouzlí originální podívanou. A právě o ponožkách s vámi dneska hodíme řeč.
číst dál