Náš příběh

 

Ponožkový příběh

Psal se rok 2017 a dva mladíci z Ostravy se rozhodli, že svou vášeň k ponožkám přetvoří v projekt. V takový ten, který vás baví a zároveň živí. Pojmenovali ho SOXIT. Představa byla jasná - vyrábět z kvalitního materiálu zásadně v České republice, ve spolupráci s kreativním týmem a balit ponožky do pevných a krásných krabiček. Stalo se tak. 

Jedná se tedy o společnost založenou z lásky k barevným ponožkám a stylových motivů.  Aktuálně se o design ponožek starají talentovaní studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a zpracování má na starost česká továrna. Mezitím se do týmu přidalo pár šikovných Soxiťáků a zakladatelé otevřeli kamennou prodejnu v centru Ostravy. 

 

SOXITí rodina

Ponožková komunita se rozrůstá každým dnem, a vy k ní také můžete patřit! Snažíme se motivy obměňovat a navrhovat podle trendů. Tudíž je malá šance, že byste se do nějakých nezamilovali. Každý pár tvoříme s nadšením, že ho budete nosit. A nezáleží nám na tom, zda jste žena, muž nebo dítě. K nám do SOXIT rodiny patří každý!

 

Děkujeme za důvěru,

 

Adam a Marek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení